default-logo

KARIYER TURNESI

Kariyer Turnesi, IBB Gençlik Meclisi çatisi altinda üniversite ögrencilerine kariyer anlaminda yön gösterici bir pusula görevi üstlenerek hayata geçirilmistir.

Bu proje ile 2014-2015 hedefimiz Istanbul’da bulunan 39 üniversitede 39 ayri etkinlik düzenleyerek kariyer arzusu tasiyan üniversite ögrencilerine ulasmak. Kariyer Turnesi üniversitelerdeki ögrenci kulüpleri ile is birligi yaparak kariyer alaninda ihtiyaç duyulan bilgi ve tecrübeleri toplayip ögrencilere sunarak hedefine ulasmayi amaçlamaktadir. Yön gösterici olarak üniversite ögrencilerini sektöründe lider firmalar ve alaninda en tecrübeli insanlar ile bulusturarak vizyon ve misyon gelisimi saglamayi amaçlamaktadir.

Kariyer Turnesi Istanbul’da bulunan 39 üniversitede her birinde farkli konusmacilarin ve konularin olacagi ayni sekilde interaktif olarak ilerleyecek olan birer günlük etkinlikler olacaktir. Bu etkinliklerde ögrencilere sunulan imkanlar arasinda sektöründe lider firmalarda staj, is, burs ve egitim imkani bulunmaktadir. Ayrica etkinlik sirasinda çekilislerle katilimcilara çesitli ödüller verilecektir.